O firmie

Firma WOLMET prowadzi działalność w zakresie produkcji i usług związanych z szeroko pojęto obróbką stali czarnej i stali nierdzewnej.

Nasza firma od kilku lat wzmacnia swoja pozycję na rynku lokalnych, a także na rynku ogólnopolskim, kierując się w swej działalności przystępną ceną oraz wysoką, jakością produktów i usług, terminowością, wszechstronnością oferty, stałym wdrażaniem nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych.
 

Elementy elewacji lakierowane proszkowo

Dynamiczny i profesjonalny zespół pracowników, a także młoda kadra wciąż pracują nad wdrożeniem nowych rozwiązań produktowych dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Działalność naszej firmy skupia się na szeroko rozumianych usługach ślusarskich oraz obróbce blacharskiej, między innymi na potrzeby budownictwa. W roku 2019 wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, kierując się jednocześnie przychylnością wobec koncepcji ochrony środowiska, modernizacji uległa linia lakiernicza, od tego roku jesteśmy w stanie obsłużyć zdecydowanie szybciej i wydajniej lokalny rynek producentów ogrodzeń i balustrad, a także duże zakłady przemysłowe z terenu południowo wschodniej Polski.

elementy metalowe

Długoletnia praktyka, profesjonalizm działania, terminowość, ukierunkowanie na klienta, realizacja zamówień indywidualnych to jedynie niektóre wyznaczniki gwarantujące Państwu satysfakcjonujący przebieg współpracy z naszą firmą.